Kancelaria

kancelariaKancelaria Radcy Prawnego Anna Chmiel działa na zamojskim rynku prawniczym od 1 kwietnia 2013 roku.

Anna Chmiel – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Radca prawny. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu: mediacja sądowa i pozasądowa. Posiada wszechstronne doświadczenie prawnicze w zakresie doradztwa i pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych, prawie administracyjnym oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

Działalność Kancelarii opiera się na świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. W swojej działalności kieruje się profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług. Każde zlecone przez Klienta zadanie jest dogłębnie analizowane. Świadcząc usługi opiera się na aktualnym dorobku orzeczniczym i poglądach doktryny prawa, dotyczących danego zagadnienia. Nie ogranicza się tylko do szablonów i wypracowanych metod, ale szuka innowacyjnych rozwiązań do konkretnych spraw. 

Tym co wyróżnia Kancelarię przy wykonywaniu zleconych zadań jest utrzymywanie ciągłej komunikacji z Klientem. Powierzając sprawę mojej Kancelarii Klient zawsze dysponuje najszerszą wiedzą w zakresie stanu faktycznego sprawy, którą mi powierza. Klient jest na bieżąco i szczegółowo informowany o aktualnym stanie sprawy. Na życzenie Klienta, wszystkie przygotowywane dokumenty są przesyłane celem weryfikacji. Całość korespondencji dotyczącej zleconej mi sprawy, która wpływa do Kancelarii, jest niezwłocznie przekazywana do Klienta dogodnymi dla niego środkami komunikacji. Każda kluczowa decyzja w sprawie podejmowana jest wspólnie z Klientem. Taki model współpracy powoduje, że Klient zawsze ma wpływ na jej przebieg i posiada wiedzę o każdym jej etapie. Zapewniam każdemu Klientowi stały kontakt z Kancelarią. W zależności od potrzeb i okoliczności danej sprawy jestem gotowa świadczyć usługi również poza swoim biurem. Niejednokrotnie towarzyszę Klientom w trakcie spotkań oraz negocjacji, reprezentuję Ich interesy przed sądami czy organami administracji publicznej. 

Zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego Kancelarii umieszczonego na jej stronie internetowej, osobistego kontaktu w biurze Kancelarii bądź kontaktu telefonicznego.

Formularz kontaktowy


 

Anna Chmiel
ul. Orla 1A/3
22-200 Zamość
tel. +48 515 788 424
e-mail: kancelariachmiel@wp.pl